Як праця скінчиться тут вже моя, І сповню накази Ісуса Христа. Небесную славу побачу там я, О вічна буде радість моя. Підемо ми там, де не буде борні, Підемо ми там, де навіки спокій, Підемо у рай, через брами святі, У небі вже спочинемо ми. Там смутку не буде, ні страху гріха, Лиш вічная радість у Спаса Христа. І річки потечуть від престола Отця Для вірних і спасенних Творця. Стараймося браття включитися в труд, Заплата чекає Його вірний люд. В небесній оселі там разом з Христом Навіки царювати будем ми.Dokonáno jest Eu sunt un om sunt doar un om Ыйса гана, Ыйса Куткаруучум hl qd dẖbḥt Небо в вышине как стремлюсь к тебе В два этажа старый дом Камбағал охурга чўпонлар келди 사랑하는 나의 아버지 Tuhan dalam Sorga بمراحم الرب أغني
Song not available - connect to internet to try again?