Оддий севги қўшигини, Исога куйлайман, Еру Осмоннинг Шоҳига, Раббимга, Нажоткорга! Қалбим Сен билан қувонар бирга, бундан яхши жой менга! Севгинг қўлларидан кўра, Севги қўлларинг билан, Мени ушла қуйиб юборма, Севги қўлларингдан!Ближе Тебя на свете нет ข้ารักพระองค์ ข้าจึงขอบูชา เราทั่วโลกยืนใต้กางเขน Bisikkanlah T'rus Doamu Бог не ошибается rb ạlmjd Keling doʻstlar qoʻl berishib Tapınırım Her Günümde Pan łaskę słabym dał Varlığım Harap Olsa Da
Song not available - connect to internet to try again?