Време е да се надигнеш,време е да се усмихнеш Силния е с теб Силния е с тебе.
Ще строя на Канара,ще строя на Канара,ще чувам от теб,ще изпълнявам за теб,ще ми бъде добре,ще си почивам в теб сърце на Ш'МА ще имам аз.
Сърце на Ш'МА ще имам аз/4 Qudaydıń úyi Чьим словам поверишь ты? Рождественская ночь Люди без лица Едва едва в степи проснулось утро WHERE ART THOU? ʿynk ʿlynạ One More Song For You På Golgata stod det et kors أؤمن يا سيد Song not available - connect to internet to try again?