Ти Си моя канара Има глас в тишината, разкъсващ тъмата във мойта душа! Има вик вътре в мене, и жажда за Тебе,о, Господи мой ! И не крия от Тебе срама и вината и чувствата в мен, но поглеждам към кръста, понесъл за мен всеки грях и проблем... пр: Ти Си скала, на Теб стоя ! Спасен сред бушуващи бури ! Ти Си канара, спасител мой! Не разчитам на своята сила ! мост: Алелуя! /4 пр: ...SEN BİZİ SEVDİN هيكون أحلى بيت Дюнядаки Йолджулуумда Без Тебя мой Иисус я лишь только томлюсь Аңсаймын Сені جذبتني O, Datanglah, Imanuel 'Take Up Thy Cross', the Savior Said Йюдже О'нун Адъ, Йюдже О'нун Адъ В долине сто тучных паслися овец
Song not available - connect to internet to try again?