У Божому храмі співати буду Йому Святому - Хай Йому слава навіки буде. Богу єдиному поклонятись, Вірно служити - Хай Йому слава навіки буде. Він не цурався мене ніколи, моєї хвороби - Хай Йому слава навіки буде. Коли я блукав у цьому світі, Йдучи до пекла, - Він врятував мене навіки. О, Спасе мій! О, Спасе мій ! О, Спасе мій! О, Спасе мій ! Усім розповім у цьому світі, Що Ти є кращий - Хай слава Тобі навіки буде. Усе життя Тебе кохати, Тобою жити, У храмі Твоєму Тебе хвалити.Մանուկներ ենք մենք դեռ շատ փոքրիկ عند انحنائي ạnạ lḥbyby Sento in me ạ̉sjd ạ̉mạmk ạ̉kẖḍʿ lsẖkẖṣk Noi tutti eravamo erranti Исо кудаконро чун маро дӯст дорад دعانى يسوع КОЙТО Е ПОД ПОКРИВА НА ВСЕВИШНИЯ Que no se apague el fuego
Song not available - connect to internet to try again?