Ó, Jezu můj,zda možné jest se stydět za Tě,loupit čest, jíž v slávě skvíš se od věků? Zda možné jest to člověku? Zaň styděti se,před nímž v stín své líceskrývá cherubín, před nímž se koří andělé a lid se znakem na čele? Zaň stydět se?Já raději v němcelou složím naději! Bych pak se rděl,buď můj to stud, že v chválách jehojsem tak chud. Já nestydím se, nestydím!Hle, Ježíšem se chlubím svým. A ze všeho jen to bych chtěl, by On se za mne nestyděl!Chválim Ťa, chválim Благодарю Господь Тебя أنا بارفع قلبي إليك Kami Muliakan Namamu ạftḥ ʿyny yạ rby De mine Doamne Tu să-Ţi aminteşti Işığının İçinden Bakmak Ten świat nam mówi ạ̉yạm zhēn xī jīn tiān
Song not available - connect to internet to try again?