За Христовата длан Сине, своята скръб ми кажи Имаш ли нещо, което тежи Грях ли те плаши или друга беда Искаш ли още сега свобода при Христа. Припев: И ако вземеш моята длан Сила и радост ще ти дам Ще ти дам, Ще ти дам, Ще ти дам, Ще ти дам, аз ще ти дам. Сине, виж колко кръв аз пролях и тъй очистих човешкия грях сетен дъх ми отне онзи кръст, за да живееш човече от пръст ти без мъст. Припев: И ако вземеш моята длан Сила и радост ще ти дам Ще ти дам, Ще ти дам, Ще ти дам, Ще ти дам, аз ще ти дам. Сине, Твоето малко сърце Грее в Божествените ми ръце, Но ти не спирай доволен до тук Щастието ти предай като звук и на друг. Припев: И ако вземеш моята длан Сила и радост ще ти дам Ще ти дам, Ще ти дам, Ще ти дам, Ще ти дам, аз ще ти дам.علمني ربي أنكسر En la casa celeste del Dios Oly szép vagy Cantando en el camino al cielo مين غيرك 我有一个心愿 Minnetdar men Senden Ny ratsy efa tiako Wnet nadejdzie dzień Ты - единственный ответ
Song not available - connect to internet to try again?