Ҳукм қилманг, ва ҳукм қилинмайсиз, Юрагингиз булсин юмшоқ, мулойим . // Қанндай хукм қилсангиз бошқаларни, Сизни шундай хукм қилар Худойим. // Кечирингиз, ва сиз кечириласиз, Душманларингизни дойим севингиз. // Уғлин бериб Ота рахм қилгандек, Мехрингизни барчаларга берингиз. // Нега биродарингнинг кўзидаги, Зирапчани кўрасиз лек сезмайсиз, // Хода борин ўзингнинг кузингдаги , Хукм қилиб нега мехр бермайсиз. // Исо-Севги! севинг мукофот кутманг, У ҳатто ғазабланса ҳам меҳрибон, // Севги тўла юрак хеч хафа қилмайди. Кек сақлаш ва худбинликни билмайди. //ạllh bytklm ly wlyk ʿạyzẗ ạ̹yh Мустаҳкамла Każdy wschód słońca C'est la nuit de Noël بۉت االام В Духе Святом молитву вознесем Творцу Земли! Obietnica każda dla mnie jest هيا للبشاره В душе запахло холодом кружится стая воронов
Song not available - connect to internet to try again?