O scumpa zi, o scumpa zi, Când pe Isus eu L-am primit, Inima mea i-am dat-o Lui, Cu totul sunt al Domnului! // Sunt al Lui // Nu al meu ci al Domnului... Prin sânge sfânt rascumparat, De tot pacatul sunt spalat // Sunt al Lui // Nu al meu ci al Domnului ! O scumpa zi, o ceas frumos Când am aflat eu pe Hristos, Prin al Sau har sunt renascut Si-acuma stiu ca nu-s pierdut. Eu stau lipit lânga Isus Ce mântuire mi-a adus, De la Isus eu nu m-abat Caci pace numai El mi-a datRut La Moabita Kalbimin attığı yerde The Stand Otvor mi oči, nech Ježiša vidím İnsan Kalbi Acılıdır sbḥạaⁿ wḥmdạ Cenere e fumo bạnwr ạlsẖjrẗ Севгин Акъйор Бана Йюдже Чармъхтан 내 주 같은 분 없네
Song not available - connect to internet to try again?