A keresztet ha nézem én Hol meghalt Ő, a nagy Király Minden kincsem, a büszke én Semmivé lesz, és nem kell már Másban többé nem bízom én Mint Krisztusom halálában Csábít és hív minden egyéb De élet csak vérében van Nézd homlokát, kezét, lábát, Szeretet s gyász lett ott eggyé. Volt-e már vér ennél drágább, Tövisből font fejdísz ily szép? Ha a világot adhatnám, Ajándéknak az oly kevés. E szeretet többet kíván: Az életem legyen Övé.بركه وسلام لجميعكم 2 Сильна! Глубока! Велика! jạʾ llạ̉rḍ kṭfl نور ساچ عیسی لما باصليلك Yolu həm həqiqi, həm də düz yoldur Мумтоз Stíš sa Rәbbim Eşit Sәsimi bkl mḥbẗ fy qlbk
Song not available - connect to internet to try again?