Ach, krev že svoji proléval, že Král a Pán můj mřel, že svatý On svůj život dal, bych já v něm život měl? Že pro hřích,jejž jsem spáchal já, On sténal v bolesti? Ó, soustrasti ty nestihlá, ó, lásko, milosti! Ó, jak by slunce neskrylo svou slávu, světla zář, by umučenou nezřelo Tvou, Pána svého tvář! Tak měl bych já tvář zakrýti, když muky Tvoje zřím, své srdce smutkem plniti a ranit žalem svým. Však žal můj nikdy nesplatí, co Tobě dluhuji: Ó, Pane, sebe dávám Ti, i vše, co miluji!Иисус души Спаситель سۉيۉكتۉۉلۅر، قانداي راحات О, душа Эллар Келади Odpočinku večného daj, Bože, verným dušičkám Gökte Yeryüzünde Худовандга санолар Дертлерими ким билир? Садедже Иса Вдоль по миру счастье проходит ИСУС - НАЙ-ДИВНО ИМЕ
Song not available - connect to internet to try again?