Aş vrea să mă-ntâlnesc cu Domnul, Să-L văd în faţă, să-L privesc. Să-I spun că în această lume, Mai mult ca toate-L preţuiesc. Cor: Mai scump, mai dulce-i al Său Nume, Pentru mine e mai scump. Şi nimic în această lume, Eu nu preţuiesc mai mult. Aş vrea să-L văd faţă în faţă, Că ştiu că m-am primi cu drag; Şi să-I arăt a mea viaţă, Că sunt un păcătos pribeag. Aş vrea să-I spun a mea durere, Să-I dau lui Isus sarcina, Să-I spun că eu nu am pe nimeni Să-mi ducă la calvar crucea.جوه المذود رِب اِبِدی حُکوم سورِر.. Yurak Senga zor Sen Hayot Nafasim Когда я начал искать Христа yào guī yé hé huá wèi shèng Raina Ka Yabi Allah Nu sunt în ceruri lacrimi şi grijuri 夜愈黑星愈明 yạ ạ̹lhy
Song not available - connect to internet to try again?