/: Bůh je mocný, Bůh je větší, není nic, nač nestačí. :/ Já mívám někdy strach, ale Bůh je mocný, i když se trápím v pochybách, vím, že Bůh je větší. Já dělám kopance, ale Bůh je mocný, i když jsem třeba bez šance, vím že Bůh je větší.Tú conservarás en paz sẖkẖṣk kfạyty ạsẖʿl qlby̱ bnạr ạ̉lhb qlby̱ bnạr Togʻlarga Koʻzlarimni محبتك غمرتني Миний бүхий л амьдрал Мы твердо верим что есть Бог Невиновна Молим, Спасе yạ ạ̹lhy ạnt tʿlm
Song not available - connect to internet to try again?