Chcem mlčať ako Spasiteľ, keď pred sudcami ticho stál. Ó, kiež by verne za ním šiel a v láske sa mu podobal. Čo činil si Ty s nami, viem, to k blahu musí smerovať. Za žiaľ i radosť Tebe chcem česť, vďaku, Bože svätý, vzdať. Viem, čistoty že treba kvet, ak k Tebe chcem sa privinúť. Tvoj obraz má sa na mne skvieť, bo k Tebe vedie moja púť. Tak mlčať chcem, keď na svoj kríž ma berieš, Pane, by som mrel. Len mlčať chcem, veď dovolíš, by s Tebou znova vstať som smel.أقدر أقوله أبويا Настоящая любовь Boh nás pozýva قلبى بيك فرحان Боришим керак бўлган yạ ʿjybạ msẖyrạ Егемен Раб'бимиз О, Құдай Ием, Өзіңе мен басымды ием Wаста Plesej, dcéro sionská
Song not available - connect to internet to try again?