De ce mai este despărțire ? Și stări cu ochi înlăcrimați ? Și-mbrăţisări sfâsietoare Când nu-i mai bine ca-ntre fraţi Când nu-s cântări mai dragi niciunde Nici rugăciune mai cu har De ce așa curând trec toate Și vine despărțirea iar ? // O, despărţire de ce oare Mai trebuie şi tu să fii ? De ce plătim cu-atâtea lacrimi A noatre scurte bucurii ? // De ce așa de lungă-i vremea Când stăm departe şi dorim ? Și așa de scurtă-i clipa dulce Ce-o stăm aici când ne-ntâlnim ? De ce sunt oare atâtea piedici Și depărtare între noi ? Când va fi oare întâlnirea Să nu mai mergem înapoi -Marius Livanu -The Lord's my shepherd Hovor mi o Ježišovi స్తుతి గానములతో నేను بىز خۇدانىڭ پەرزەنتلىرى Only by Grace can we Enter Rəbb İsa, mənim Xilaskarım Dragoste divina sfanta بك ربي أرتاح Vår Gud Han er så fast en borg Ʋba Pi̱ki oh ithana
Song not available - connect to internet to try again?