Do grobu proch kładziemy, Gdzie spocznie drogi brat. Żegnamy na tej ziemi Ten zwiędły życia kwiat. My wieńce ci składamy... Czy patrzysz na nie rad? Do Domu wyprawiamy / Wszak żegnasz już ten świat /x2 Do domu rodzinnego Nas wzywa wszystkich Bóg, Do życia spokojnego, Gdzie nie ma żadnych trwóg. Na łonie Ojca w niebie, - Tam cisza wiecznie trwa - Tam czeka On na ciebie. / Spoczynek błogi da. /x2bttẖbt wjwdk He is Jesus ЩЕ ПОМНЯ АЗ yé sū ràng wǒ men hé hǎo Abide With Me Ons is almal hier tesaam Del uno al otro polo Сильна Всевышнего рука ลูกสุดที่รัก ทุกครั้งที่หลับตา มองดูที่กางเขน مهما يكون الذنب كبير
Song not available - connect to internet to try again?