Eu stiu,ca daca cortul meu Mi s-o desface-odata, O alta casa voi primi, Eterna si curata. In alta lume voi trai Desavarsita pace, De-aceea nu ma tem atunci Cand cortul s-o desface. Eu stiu ca dragostea va fi A vesniciei lege, Şi roada fericirii-n plin Oricine-o va culege. De-aceea-s linistit acum Cand ura ma loveste, Fiind deplin incredintat, Ca timpul ei sfarseste. Eu stiu ca Domnul meu Isus Veni-va-n stalucire Şi tot cuvantul ce L-a spus Avea-va implinire. Si stiu ca-mparatia Lui Sfarsit in veci nu are, O,slava,slava Ii aduc Şi-adanca inchinare.tẖqty fy sẖkẖṣk İsa ilə hər bir yerdə danışıram yeni dildə محبة الله سمت Sesle İsa şimdi sesimi 有一條路 As hy weer kom เชิญท่านทั้งหลาย Ha Isten békéje lakja szívemet fy kl mkạn fy bldy องค์พระเยซูทรงล้ำค่าอนันต์
Song not available - connect to internet to try again?