I czemuż wciąż czekasz, ma duszo? O chciejże czym prędzej już wstać! Twój Zbawca od dawna cię woła, Chce błogi Swój pokój Ci dać. Czemu, czemu? Czemu ty nie chcesz Doń przyjść? Czemu, czemu? Do Jego pokoju wnijść? Na cóż zwlekanie się przyda, Dlaczegóż na dworze masz stać, Gdy Jezus, sam Jezus, twój Zbawca Chce wieczny Swój pokój ci dać? Czy w sercu wyraźnie nie czujesz, Jak Święty Duch ciągnie cię Doń? Czy nie chcesz być wolnym od grzechów? Czy niebios nie wabi cię błoń? Więc czemuż nie śpieszysz Doń, duszo, Nim przyjdzie twa śmierć i twój sąd? Jezusa krew jeszcze cię zbawi, Lecz zwlekać, to zgubny jest błąd.Миний төлөө Их Эзэн Radostná novina snyn w snyn btʿdy ТАЗИ РАДОСТ, КОЯТО ИМАМ Angels From the Realms of Glory Gloire à Dieu Isa balalardy súıedi fy lylẗ mn ạlsẖtạʾ Guarda tu lengua del mal Isoning Azoblari
Song not available - connect to internet to try again?