/: Iba tí sa vznášajú na perutiach ako orly, ktorí očakávajú na Teba, Hospodin. :/ /: Očakávam na Teba, Hospodine na Teba! :/ /: Nezomdlievam keď bežím, neustávam keď chodím, nadobúdam novej sily od Teba, Hospodin. :/Ty v nás Nech tečie rieka ما دمت ربي في الطريق Bekliyom seni, Allahım qlwb ạlmlwk Yo deshice como nube Хвала Творцу ان سرت فى وادى Jsi nezměrná, ty Boží lásko Il rapimento
Song not available - connect to internet to try again?