Idę sobie i patrzę, co za dziwny świat, O mój Boże, chyba ze mną coś nie tak, To nie koncert, a jednak śpiewam głośno, Chociaż ludzie dziwnie patrzą, Pewnie dziwnie myślą o mnie. Nie potrafię przestać tańczyć, co za dzień, O mój Boże, chcę powiedzieć: kocham Cię! Tak mi dobrze, kiedy wiem, że jesteś ze mną, Mogę Ci zaśpiewać Nową zwrotkę, tę poprzednią.Ey kutsal ırmak مۇحٸتتار Восстань и пой пусть льется пенье Doi sau trei în sfântu-Ţi nume Близость к Тебе Laudate omnes gentes ạ̉nạ hạmlạ ạlkwn Держи меня я робок слаб душою ạlrạjl ạlạ̉ʿmy̱ Tu vía, oh Dios
Song not available - connect to internet to try again?