Istenem, Te vagy mindenem, Hozzád vágyakozom! Utánad szomjazik a lelkem, Utánad sóvárog a testem kiszikkadt, kopár, víztelen földön. Így nézek Rád a szentélyben, hogy lássam hatalmad és dicsőségedet, mert szereteted az életnél is jobb, ajkam Téged dicsőít, csak Téged dicsőít.Дышало ночью с небосклона ความสุขอยู่ในใจฉัน Сени аръйорлар, сана, Аллах Señor Jesús, mi Salvador yswʿ ạ̉nt tʿlm Man of Sorrows Ромалълар 11:33+36 Когато аз отчаян, уморен ywm mylạdk Мой Царь на троне
Song not available - connect to internet to try again?