Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał, Duch Święty prowadzi tu mię. On pokój niebiański Swój w duszę mą wlał, Więc Zbawcę radośnie wciąż czczę. Cześć Barankowi! Wolność dał mi. Z Nim i w pustyni błogie mam dni, Aż dojdę, gdzie Jego wspaniałość lśni, Tam ujrzę Go już twarzą w twarz. Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał I wołam: Grzeszniku, o słysz! Zbawiciel cię kocha; On mocy ci dał, Byś doszedł wspaniale z Nim wzwyż. Ja idę tą drogą, co wiedzie do chwał, W Nim szczęście zupełne ja mam. Lecz gdy do wieczności już wejść będę śmiał, Wspanialej mi będzie z Nim tamAvia hankalaza Чи зебо аст табиат Tompo tia o, midina Hay un canto nuevo en mi ser ḥkạyẗ sẖạwl ʿny ạ̉nạ rby rạʿy̱ wslạmy Ким Сага тең келет Jezu, Tyś zdrojem litości i łask yạ ʿjbaⁿạ
Song not available - connect to internet to try again?