Je nádherné, byť v nádvoriach, tam kde Ty bývaš, veď po Tebe, smäd v duši mám, môj Pán Vždy srdce sa mi, utíši, keď pri Tebe som, a v tieni Tvojich krídel spievam si: S Tebou je lepší jeden deň, s Tebou je lepší krátky čas, s Tebou je lepší jeden deň, než inde tisíc. Len jednu vec, si žiadam mať, zrieť Tvoju krásu, byť s Tebou tam, kde Tvoja láska je. Po Tebe Boh živý, volám zo všetkých síl, po vodách Ducha Svätého, viac krát som to skúsil, tak volám znova príď, chcem blízko Teba stáť, chcem blízko Teba stáť, vždy stáť.mn dwnk На Фавор Косари на лугу размахались острыми косами Ześlij deszcz Veríme v jedného Boha ạ̉nsẖd nsẖyd ạlḥryẗ Du rufst mich raus auf's weite Wasser ГРЕЙ О ХРИСТЕ Господь убежище покров Агуу их хүчит
Song not available - connect to internet to try again?