K Pánu teď dúvěru mám, protože jdu s Ním, k Pánu teď dúvěru mám, v srdci píseň zní! I když mraky bouře plynou, po nebi se pnou, k Pánu teď dúvěru mám, dokonalý On je sám. Věrný přítel múj, tak i věrný tvúj, chci počítat s Ním, do konce mých dnú. I když mraky bouře plynou, po nebi se pnou, k Pánu teď dúvěru mám, dokonalý sám, jenom Pán!ПРЕБЪДВАЙ В МЕН Здесь в собраньи святых แม่น้ำ Christians, awake /Yorkshire 하나님의 사랑을 사모하는 자 ạ̉swmyn ạlftrh ạltẖạltẖẗ Войска Госпада Nous nous sommes rassemblés Heme aquí, yo iré
Song not available - connect to internet to try again?