Przyjaciela mam Co pociesza mnie Gdy o jego ramię Oprę się W nim nadzieję mam Uleciał strach On najbliżej jest Zawsze troszczy się / Królów król Z nami Bóg /x2 / Jezus /x4Szent vagy, Uram, szent vagy Listí jen máš? Bizdiń Qudaı Uly Holy night Jertek, ünnepeljünk ạlḥạjẗ lyk wḥdk Ела, изпълни домовете ни Poďte, obnovme obetu Нет счастья на земле без Бога Эй, Эгам менинг Раббимдир
Song not available - connect to internet to try again?