Pán Bůh je síla má,všecka obrana má! Bezpečně má státi,aniž se lekati duše má. Byť vojsko povstalo,proti mně se bralo, byť jich bylo mnoho,nebojím se toho za málo. Neboť při sobě mám,v něhož silně doufám, bojovníka toho,jenž jest mocen všeho,nezoufám. Jedné věci žádáma té vždycky hledám, abych domě Páně přebývalv ochraně věčně tam. Uslyšiž mne, Pane,ohlédniž se na mne, utíkám se k Tobě,rád Tě mám při sobě,můj Pane! Tváře své přede mnou neskrývej,buď se mnou; Tys mé zpomožení, i vysvobození,Bože můj!nʿẓmk nbạrkk mạbttnsysẖ На Скрижалях Сердца Пусть покой Христа Нүдээ нээгээд Le signal de la victoire Бидний зүрх бидний хүслэн Tüm varlığımı dağatsam No Basta fwq ạlṣlyb
Song not available - connect to internet to try again?