Rok starý zavierame a plní vďačnosti na Tvoju česť spievame, ó Bože z výsosti; za všetko ďakujeme, náš Pane premilý, však sme v ňom každodenne len z milosti žili. Veď nebolo hodiny, ani okamženia, bez Tvojich dobrodení a bez požehnania; Ty si nás obdarúval otcovskými darmi a láskavo nakladal s nami sťa dietkami. Aj vzácny poklad, zdravie, nám z milosti s dal, o pokoj, blaho pravé sa láskavo staral; boli by sme zhynuli pre hriechy mnoho ráz, Ty pridal si však sily a mocne chránil nás. Mnohých si zas povolal pred trón súdu svojho a nám dni predlžoval života časného, ach, toľkej láskavosti nie sme veru hodní, bo cestou hriechu, zlosti sme išli deň po dni. So slzami sľubujem nemrhať daný čas; dni Tebe obetujem, čo z milosti mi dáš. S rokom starým sa lúčim aj s hriechmi starými, do nového vykročím s túžbami svätými.Сая Нар Тебя, Мой Иисус, я благодарю RILI KAM MEI KHA CEUTER TUAH bykẖwfwnạ Bapa Kami Yang di Sorga أرسلتك بقوتي Pojď, chceme zpívat s radostí నన్ను కాపాడు నా దేవుడు కునుకడు mwlwd ạ̉ʿmy̱ Гюнахлар Ве ЬОлюм
Song not available - connect to internet to try again?