// Mai adă, o Doamne vremea-nviorării, Să treacă, o Doamne vremea întristării, Şi să ne bucurăm prin Duhul Sfânt, Pe care L-ai trimis pe-acest pământ // // Stau şi Te-aştept cu dor, Doamne cu al Tău popor, Chiar dacă el trece prin greu, Tu mângâi poporul Tău // // Că pe pământ e multă suferinţă, Şi fără Tine nu am biruinţă, Tu ai răbdat în locul meu pe cruce, Şi mulţumire eu Îţi pot aduce // // Doamne eu Te rog din inimă, Să m-ajuţi să Te slujesc mereu, Să mă lupt, să mă păstrez curat, Să birui răul: doar binele să-l fac //الله أرحم علمني اكون ạ̉nạ bḥbk yạ rb Lay La Lay Lay La Lay. Guardo in alto Миний бүх хүсэл tnʿysẖ ạlsmạ ʿạlạ̉rḍ Итгэмжит Эзэний хайр Kel, Qudaıǵa taǵzym etýge bạrfʿ ạ̉sm ạ̹lhy
Song not available - connect to internet to try again?