// Mai adă, o Doamne vremea-nviorării, Să treacă, o Doamne vremea întristării, Şi să ne bucurăm prin Duhul Sfânt, Pe care L-ai trimis pe-acest pământ // // Stau şi Te-aştept cu dor, Doamne cu al Tău popor, Chiar dacă el trece prin greu, Tu mângâi poporul Tău // // Că pe pământ e multă suferinţă, Şi fără Tine nu am biruinţă, Tu ai răbdat în locul meu pe cruce, Şi mulţumire eu Îţi pot aduce // // Doamne eu Te rog din inimă, Să m-ajuţi să Te slujesc mereu, Să mă lupt, să mă păstrez curat, Să birui răul: doar binele să-l fac //มาเถิดถวายสาธุการแด่พระเจ้า Aleluya gloria dad al Señor Jezus Pan miłuje mię Uram, az éltem Ciebie pragnie dusza moja PM Davanti a te Mii de oameni se grăbesc înspre pierzare Если будут скорби знаю лишь одно Mám spravedlnost, pokoj a radost Il est là-haut!
Song not available - connect to internet to try again?