Tak biedne som hynul,mrel uprostred vĺn, preč unášal vietormôj bezmocný čln. Mrak temný len vôkola hrozivý zvuk, aj veslo už vypadlozo slabých rúk. V tom počul som hlasIde života Pán. On v priepasti vínnovú nádej dá nám. Veď rozkáže víchroma utíchnu hneď, len dúfaj a volaj,On vytrhne z bied. Keď zviazaný hriechomsom bezvládne žil a klesol som na dnouž zbavený síl, tu zdvihla ma nežnetá preklaná dlaň, tak z kalnej ma vodymôj zachránil Pán. Už počujem hlasIde života Pán. On v priepasti vínnovú nádej dal nám. On rozkázal víchroma utíchli hneď, už vďačne mu verím,veď vyrval ma z bied. Dnes v nebeský prístavsmiem plaviť sa s ním, a na skaly skrytéuž nenarazím. Nech nepriateľ hrozími víchricou zlou, ja navždy a dobresom ukrytý v ňom. Strach, starosti nemám,veď nebo i zem môj Spasiteľ riadi,to bezpečne viem. Hľa, jagá sa more,vždy krášli ho mier, loď pláva tak tíškov ten nebeský cieľ.أنت إلهي ʿly̱ bạbk ṭwby lly Түбөлүк ыйык Не ищите во гробе Христа Сәҗдә қилимән 弟兄你又起程 Qəlbin quşlar kimi yem axtarır До Тебе Rabbim sevgingni nuri porlar
Song not available - connect to internet to try again?