Tichá noc, svatá noc. V spánku svém dýchá zem. Půlnoc odbila, město šlo spát, zdřímli dávno i pastýři stád. Jen Boží láska, ta bdí, jen Boží láska, ta bdí. Tichá noc, přesvatá noc, náhle v ní jásot zní, vstávej, lide můj, tmu z očí střes, v městě Betlémě Bůh zrozen dnes, z lásky se člověkem stal, z lásky se člověkem stal. Tichá noc, přesvatá noc, stín a mráz vůkol nás, v hloubi srdce však Gloria hřmí, dík, že hříšník se s důvěrou smí u svaté rodiny hřát, u svaté rodiny hřát.Dear Christians, One and All Rejoice ạ̉kẖtbạr 1 - mạzạl ạ̹lhy ḥy Quién va a creer en Cristo Libero Наполняй меня 愿神在你 Опора Славьте великого Бога чудес Kuleden Bekçi Ne Diyor? الوعد - The Promise - أبريل 2009
Song not available - connect to internet to try again?