V srdci mám jenom Tebe, nejsem schopen myslet na nic víc, Slovo Tvé dalo mi nebe, toužím Tvou vůli žít. Chci ohněm Tvým hořet, na Tvém Slově stát, vítězství Tvé všude vyhlašovat, zajatým skutečnou svobodu dát, Tebe, můj Králi, věčně uctívat. Svatý, Svatý, Svatý Bůh a Pán, Svatý, Svatý, jenom Tebe uctívám.Ёрону дӯстони гиромӣ ба по шавед Славься всегда Oh mio Signor ạ̉wʿy̱ tfkr ạ̹ny nsytk քրիստոս ով չգիտի անունը քո Iso Sen ajoyibsan Azi cântă frate Раб Ихтияджъм Вар Men uchun xayot Iso Masixdir Preghiera
Song not available - connect to internet to try again?