V temne vzplála hviezda nám, za ňou, za ňou poďme, bratia! Ona volá: koniec tmám, tmy sa tratia, tmy sa stratia tmy bludu a povery, tmy hriechu a nevery. Jasná hviezda hlása nám príchod Krista-Svetla sveta; všetkým sveta končinám spása z nebies štedrých zlieta, milosti prúd bohatý v betlehemskou Dieťati. Za hviezdou sa, bratia hor´, k zdroju milosti a spásy! Slnko vstáva spoza hôr! Nový deň sa mocne hlási Slnko spravodlivosti a deň spásy z výsosti. Vítame Ťa srdečne, Dieťa milé, v Tvojej tvári radostne a nádherne láska Božia spásou žiari. Prijmi našej chvály hlas! Tu máš dary, tu máš - nás.A wczora z wieczora Поклонюсь Тебе ! Слышите ль как все колокола звонят Бөмбөрчин Хүү I Bind Unto Myself Today Эгеси ааламдын Сен, Теңирим kẖdẖny̱ bqrb qlbk fạ̉ʿbdk Біреу Сені «жақсы» дейді Spievajme všetci radostne سىلەردى قۇتتۇقتاپ باارىبىز بۉگۉن
Song not available - connect to internet to try again?