Voi slăvi pe Mielul Gloriei Regelui regilor mă-nchin Voi slăvi pe Mielul Gloriei Regelui eu mă-nchin! Şi mâinile mi le-nalţ Şi 'naintea Ta vin, Mâinile mi le-nalţ Şi mă bucur în Tin' Îmi înalţ mâinile către cer Lumea-ntreabă „De ce " Eu le spun că-mi iubesc Regele Eu le spun că-mi iubesc RegeleКаждому дан свой удел ạ̉hdyk kl qlby yạlạ qwm Ţi-ai pus oare întrebarea cum va fi 我要歌颂我要赞美 ۉيلۅنۉشۉپ ەكى جاش جۇپ بولۇپتۇر İlk Noel Głowa, ramiona Ti amo ạllh bytklm
Song not available - connect to internet to try again?