Zbawieni - to szczęśliwa rzesza, Zbawieni - to Jezusa brać; Wierzący - to są słudzy Pana, Za wiarę swą chcą życie dać. Panu służyć chcemy, Póki tu żyjemy. Gorliwie służyć Mu Do ostatniego swego tchu. Zadaniem ich - wyznawać Pana I drugim tę wiadomość dać, Rozgłaszać już z samego rana By mogli swe zbawienie brać Niech Słowo Boże więc rozbrzmiewa, Przez Polskę całą wszerz i wzdłuż, A serce me niech Bogu śpiewa, Że swe zbawienie wzięło już!Құдыретті Құдайға jiào huì yào fā guāng kẖlny qrb ạlṣlyb Paz Con Dios Senza di Te Jumala ompi linnamme من ذا الذي يفصلنا fy ạlṣbạḥ ạlbạkr Холодная осень Osanna!
Song not available - connect to internet to try again?