Święty, Święty, Święty, Święty, Święty Pan Święty, Święty, Święty, Święty, Bóg i Król. Otwieram serce me, podnoszę ręce swe Królu wejdź i rozgość się.Daj czyste serce mi Ковчег завета Xudo olamni sevdi Fourth man in the fire Ne qilay endi Rabbim İmanla Yaşayacağım ما نسيتني كل آه واجعاك Пусть Тебя Бог сохранит Реб Исаны шөхратлалың!
Song not available - connect to internet to try again?