АЗ ИДВАМ 1. Аз идвам привлечен от Твойта любов копнея за Тебе, издигам ръце! И пея: Свят Си / 3 Свят Си Господи! И пея: Свят Си / 3 Свято е името Ти! 2. Смирявам сърцето си, издигам ръцете си. Стоя пред нозете Ти, и търся лицето Ти! Пр: И пея: Свят Си / 3 Свят Си Господи! И пея: Свят Си / 3 Свято е името Ти!Грешник о приди к Иисусу إكرام ومجد وعز لك rnm Мы пришли к Тебе Gün Bugündür أيام Your Touch Гүл бостандин Весть о Массихе!!! Na teba, drahý Otče náš
Song not available - connect to internet to try again?