ВЛИЗАМ В ТВОЕТО ПРИСЪСТВИЕ Влизам в Твоето присъствие с разчупено сърце, в Твоето светилище да стоим лице в лице. Взирам се във Теб и виждам святост и любов. Прекланям се пред Теб и казвам: "Бог величествен и свят, Ти си тук, Ти си всемогъщият, Авва, Отче! Ти почетен си всред нас, за Теб е славата! Бог величествен и свят, Ти си тук."أكتبلك Ýaradan asman, ýeri Il cuore della gente rwḥ ạlrb ạlsạkn Не раз не два мой утлый челн На нашей планете స్తుతియించెద నీ నామం దేవా mạ ạ̉mjd ạlḥbyb jīn rì nǐ yào zhī dào Тот день
Song not available - connect to internet to try again?