Роди се в Витлеем дете 1. Роди се в Витлеем дете, помазано от Бога бе. Дойде да изкупи света. Защото Той бе сам, Божия Син избран. Той бе Исус! Припев: Аз вярвам в Него, Аз вярвам в Него Аз вярвам в Него, вярвам в Христа! Аз вярвам в Него, Аз вярвам в Него Аз вярвам в Него - дошъл от вечността! 2. Растеше във премъдрост, Растеше в благодат, Говори за любов на този свят. Защото Той бе сам, Божия Син избран! Той бе Исус! Припев: Аз вярвам в Него, Аз вярвам в Него Аз вярвам в Него, вярвам в Христа! Аз вярвам в Него, Аз вярвам в Него Аз вярвам в Него - дошъл от вечността!Вовеки Он превознесён Знаешь папа gāng qiáng qǐ lái Ucadır Şahımız! Lay La Lay Lay La Lay. ḍmny lṣdrk Jehovah o, mba mihainoa! mạlysẖ gẖyrk Бог любви, Отче наш ftḥ ʿynk kwys wbṣ ʿly̱ qdạm
Song not available - connect to internet to try again?