Қандай осмонга мен бора оламан? Велосипедга мен миниб оламан. // От аравани мен топиб оламан. Қандай осмонга мен бора оламан? // Бунга самолёт менга керак бўлади. Ёки катта кема олиб боради. // Машина билан ё ракета билан Қандай осмонга мен бора оламан? // Гуноҳим қолдириб, кечирим сўрайман. Шунда мен осмонга бора оламан. // Ишониб Исо Масиҳ Раббимизга, Абадий осмонда мен бўламан. //Nech naša pieseň ạldfẗ fy ạ̹yd qbṭạn إيج .. إيج .. إيجابي Yo Rabbim, Sen meni shamimni yoqasan Soldiers of Christ, arise / Franconia Rabbim, Kararlıyım Tüm Varlığımla أنت ضيائي Věřím vzácným zaslíbením ạ̉ḥbk rby yswʿ يا إلهي
Song not available - connect to internet to try again?