// Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Аз ще пея кат Давид. // // Аз ще пея, Аз ще пея, Аз ще пея кат Давид! // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Аз ще пляскам кат Давид. // // Аз ще пляскам, Аз ще пляскам , Аз ще пляскам кат Давид. // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Ще се моля кат Давид. // // Ще се моля, ще се моля, Ще се моля кат Давид. // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Хваля Бога кат Давид. // // Хваля Бога, хваля Бога, Хваля Бога кат Давид. // // Щом Духъ на Бога е във сърцето ми, Ще се радвам кат Давид. // // Ще се радвам, ще се радвам, Ще се радвам кат Давид. //Не замана Дек Кедер Таса El himno Господа взыщи تعال يا سيد الفقراء Hayot ummoni Glorioso Dio A KA TLANH CANG CAAH Je m'approche de toi (HL491) İman ettim sana Rab مش كل يوم بيعدي
Song not available - connect to internet to try again?