Aké je dobré oslavovať teba pane. Dobré je oslavovať pána, ospevovať tvoje meno najvyšší, Za rána zvestovať tvoju dobrotu, tvoju vernosť celú noc. Spravodlivý sťa palma zakvitne, vyrastie sťa céder z Libanonu, Tí, čo vyrastajú v dome pánovom, v nádvoriach nášho Boha budú prekvitať. Ešte aj v starobe budú prinášať ovocie, úrodní budú a plní sviežosti, Tak zvestujú, že pán je moje útočište spravodlivý a neprávosti v ňom niet.Oh quale amore انا جايلك وانا تعبان Pán Ježiš je priateľ detí ạ̹nt rjạʾ qlby Люди всей земли обернитесь qlby ạlkẖfạq ạ̉nạ mlk ạ̹ydyk Göklerde Daha Göklerde No me apartan, no, de ti Земля как пустыня
Song not available - connect to internet to try again?