// Bekliyorsan bir umut, Arıyorsan doğru yolu, // // Sen de gel, sen de gel, Umut yoludur, Rab'bin yolu. // // Yaşamdan tat almıyorsan, Ve sevinç arıyorsan, // // Sen de gel, sen de gel, Sevinç yoludur, Rabbin yolu. //سەن باعۋشىم مەنىڭ يسا ٴماسىح ГОСПОДИ, КЪМ ТЕБЕ ВИКАМ В этом месте встречи жду с Тобой Мен Каломга ишонаман سيمسح الله Эрх чөлөөний дуу Ctime túto Sviatosť kyf ybgẖḍ ạlʿạlm Dnes počuť zvuk İsa Mesihsin
Song not available - connect to internet to try again?