O, Isus, Miel divin Tie azi ma închin Îti aduc jertfa mea pe altar. Vreau la Tine sa vin Ma primeste ca fiu Ca sa gust din cerescul Tau har. Vesnic voi cânta Slava vreau Tie-a-Ti da Sa Te laud si sa-Ti cânt zi de zi ! Chipul Tau minunat Îl zaresc ne-ncetat Printre flori si culori ce-ntâlnesc. Sunt atât de uimit De tot ce ai zidit Toate marea-Ti putere slavesc ! Ne-ncetat dreapta Ta Tine-o deasupra mea Fara teama sa pot sa pasesc. Fara teama sa spun "Domnul meu este bun Îl iubesc, Îl măresc, Îl slăvesc!Spoj nás v jedno, Pane Jeg er barn Вердин бана куртулуш Боз ба ту меоем, боз бо ту мешинем Io amo Te أشدو للملك واهلل İnanırım Ježiš s láskou zve aj teba Vždy je s nami tá Szczęśliwy, jestem tu w pielgrzymce mej
Song not available - connect to internet to try again?