Svoj trón si postavil na chválach tých, čo Ťa v pravde vzývajú. Aj s anjelmi vôkol nás prinášame radostný zvuk chvál a vďaky k nebesiam. /: Sväté meno máš, náš Pán, Sväté meno máš. Nebesia, zem hlásajú: „Sväté meno máš!" :/Hima̱k nitak fehna kʋn ДЕН НА РАДОСТ Иса Бенде Яша Tu as voulu de moi Ми - Україна Следвай ме 愿神的仆人都平平安安 S Petrom a Ondrejom هذا ما أعلنه Из Содома Лот с семьёю
Song not available - connect to internet to try again?