Vo vnútri cítim, že znie pieseň pre víťazný boj, zober si úplnú zbraň, obleč si úplnú zbroj. Ten oheň neuhasím, je silnejší ako ja, povstanem v menej Ježiš a smelo zavolám: Stále túžim ísť a hlásať, stále túžim ísť a kázať, stále túžim ísť a vyznávať, že On je Pán. Stále verím, že to príde, vnútri viem, že nám to vyjde, priniesť spásu tým, okolo nás. Boh mi dal svoje slová, preto sa nebudem báť, pôjdem po Jeho cestách, budem tam vo viere stáť. Je mnoho ľudí, čo sú väznení v temnotách, pôjdem k nim v mene Ježiš a On im spásu dá.ننتهر باسمك كل أرواح Panie, tylko Ty الساكن فى ستر العلي Патшаның баласыман Tu non smetterai Ийса Сени суийемен Já pro tebe jsem mřel Верить это значит злу добром платить Ал бени я Раб Finaritra, ry Tompo o!
Song not available - connect to internet to try again?