Незвичайний день - день народження Христа, Привітати Царя-кличуть всіх небеса. Не чекає Бог золоту красу, Я цінніше для Нього в дарунок несу... Я вітаю Тебе з днем народження ,Ісус! В подарунок усе своє серце несу а-а-а. Віддаю в Твої руки моє життя! Ти-найцінніше, що є, чуєш,каже душа: «Ти усе,що маю я»!? І не тільки сьогодні,в святеє Різдво, Привітати Ісуса щодня кличе Бог... Ти у ясел скоріше коліна схили, і з молитвою щирою Богу скажи:Раб Сен Исте ياللي حولت المراراة ạ̉nt ʿẓym ạ̹lh qdyr О в Духе поклоняйтесь все Отцу sẖkraⁿạ llrb hllwyạ yạ ạ̹lhy km nfws Странник Можу лиш уявити З Днем Народження! Ecce Homo
Song not available - connect to internet to try again?