Kto lásku môžedávať jediný, kto s Tebou cíti,odpúšťa viny? Nevidia iní,nevidia mnohí, srdce čo trápi,srdce čo bolí. Nechápu iní,nemajú síl chcieť, nevládzu strážiť,milovať a bdieť. Nech zaznie pieseň,zvučná oslavná, na meno Ježiš, spása jediná. Len jediný Ježiš,len jediný On, len jediný Ježiš,len jediný On.Отче наш Сущий на небесах bạzʿl Salmo 150 Кисер мине, Хоҙай Скоро наш Господь придет но каким тебя найдет sẖidãh whatzwl çennete yaşacaz Mesihle Я В духе вижу как идёт في عيد الميلاد ياللي سـلام النفـس بقربـك
Song not available - connect to internet to try again?