Nie z dzieł sprawiedliwości naszej,
z łaski stało się. Nie z dzieł
sprawiedliwości naszej, z łaski
stało się. Nie z dzieł
sprawiedliwosci naszej, z łaski
stało się,
że mamy swą pełność w Nim!
Ref:
Pełnością Pan!
Pełnością Pan!
W Chrystusie pełność mam!
{ W Chrystusa ciele cała pełnia
Bożej chwały jest } 3x
Dlatego mam pełnię w Nim.
{ Więc zdążam, by pochwycić to,
co Bóg w Chrystusie dał } 3x
Bo moją pełnością Pan! Зірка нам явила знак Voi cânta doar despre Isus Bože, Teba chválime ạ̉yạ mw̉mnwn انت قربت تيجينا أنا باطلب مجدك Sen Benimsin lạ bnthy wlạ btnthy Adalah Hal Yang Tak 'Ku Tahu Isosiz Song not available - connect to internet to try again?